| anonim_4396 a întrebat:

Ma mastrubez si acest lichidul preejaculator contine vitamine necesare ca sperma?

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De ce vrei sa mananci laughing

| alexfotbalpoli a răspuns (pentru unknownn):

Ma boule eu ziceam ca daca conti vitamine sa nu mai ma mastrubez deoarece nu e bine sa consum vitaminele degeaba deci stii daca are vitamine?

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

Să facă frișcă pentru cafea măăă...

| Nighty95 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Stai, tu cand te masturbezi mai iese alt ceva in afara de sperma?
Vrei sa stii daca are vitamine ca sa stii daca sa consumi sau nu?
Tu consumi sperma?

| alexfotbalpoli a răspuns (pentru Nighty95):

O consum pe mata

| Nighty95 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Vorbeste frumos ca e vina ta ca nu stii sa te exprimi.

| LineGuide a răspuns:

Ne spunea o profa de bio:"Baaaa...contine tot ce e mai bun din organism", da, contine vitamine(C, B12...si cred totusi ca si D)deci e destul de grav daca te masturbezi des, si mananci putin de felul tau.
Mult noroc!

| alexfotbalpoli a răspuns (pentru LineGuide):

Dar eu nu zic de sperma daca are vitamine eu ziceam de lichidul preejaculator stii daca are si el vitamine ca sa stiu sa nu mai ma mastrubez...

| LineGuide a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Lichidul pre ejaculator e tot o eliberare de sperma, dar nu la cantitatea, si presiunea identica.Componenta e aceeasi.

| Different69 a răspuns:

Contine vitamina C laughing si vitamina C ajuta la imunitate laughing deci e folositor la ceva. Bea-l linistit! laughing

| GigiPleaca a răspuns:

Cati copii au murit in acele maini straight face
Aaaa si in caz ca vrei sa mananci chestia aialaughing)
NU O FACElaughing)