| Awesom a întrebat:

Care e intrebarea care va deranjeaza cel mai mult in ultima vreme? Pe mine urmatoareabig grina tu cand te insori?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,, nu mai faci un copil?,,

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

"Ce-ai avut de pregătit pentru astăzi?"

| Neinteresantul a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza toate intrebarile care incep cu "cand" sau contin "cand".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Hei tpu.Am xx ani si penisul de 10-11cm.E normal?"

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ce e în mintea ta?

| OskarRM a răspuns:

''De ce mă iubeşti?''

| Neberius13 a răspuns:

Pe mine intrebarile fara rost puse de oamenii fara viata personala care nu doar ca intreaba oamenii pe care ii cunosc in realitate porcarii de genul asta, dar mai posteaza si pe internet... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| rralukk a răspuns:

"astazi nuh ai facut nimic!" nu este o intrebare dar ma enerveaza mult! sau : " ce tema avem?"