| Madiitza a întrebat:

Care e mai bun?
Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer?
Sau stiti unu care merge mai bine?
scuzati categoria happy

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pt mine cel mai bun este Chrom.
Inainte foloseam Explorer si mereu mii se bloca, apoi am trecut la Mozilla, dar nu a durat mult timp.
Asa ca am ramas pe Chrom si nu am intampinat nici o problema!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Ca si rapiditate, Google Chrome e pe primul loc.

| zxzx a răspuns:

Chrome si Mozzila.Chrome merge mai repede dar se mai blocheza, dar oricum e cel mai bun, e la egalitate sau chiar a depasit Mozzila si asta la scurt timp de la aparitie...peste 2 ani aproape toti il vor folosi.

| JackyVip a răspuns:

Eu folosesc Mozilla de foate multi ani si nu m-am plans de el. Asta depinde si de utilizator.big grin

| stfnn a răspuns:

Google Chrome si Mozilla sunt cele mai bune(si celelalte sunt bune dar nu ca acestea)