| Alysée a întrebat:

Care e povestea voastra de dragoste?

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Il stiam din liceu, era cel mai cunoscut baiat. de la bobocii de clasa a 9-a pana la profesori toti il stiau si auzeam numai de bine de el. am incercat sa ma bag in seama cu el dar nu prea mi-a mers.
dar am fost la un targ international al firmelor de exercitiu cu liceul, iar pe drum inapoi mi s-a facut rau in autocar si el dragut s-a oferit sa aiba grija de mine.
dupa asta am ramas o perioada amici, mai vorbeam, mai iesam la inghetata, lucruri marunte...pana cand inevitabilul s-a produs.
Formam un cuplu de patru ani si ceva, locuim impreuna, ne iubim si ne respectam.