| Daria a întrebat:

Spuneti povestea voastra de dragoste...happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea mea de dragoste a fost c-am lunga dar interesanta.M-am indragostit de un baiat, el era prieten cu cel mai bun amic al meu. De la amicul meu am aflat multe despre el, el insa nu era cointeresat de mine. Pina peste un timp, dupa o serata m-a petrecut acasa si de aicea a inceput.Am inceput a vb pe telefon, prin sms si peste 2 luni mi-a propus intilnire.Ne-am intilnit 3 doar 3 luni, din cauza ca aveam probleme in familie.El ma ruga sa ne impacam, eu ii refuzam.El a inceput sa intilniasca cu alta. Vara stind in companie impreuna iarasi am inceput sa ne iubim.Am petrecut o vara minunata impreuna, dar eu am plecat pe 2 luni din tara. Tineam legatura, dar din ce in ce mai putin vorbeam si cind am venit in tara el era rece fata de mine si a inceput sa-si bata joc numai.Peste o luna ne-am despartit si el s-a intors la fosta prietena.Eu am suferit si sufar mult din cauza ca il mai iubesc foarte mult.Si vreau sa fim impreuna.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esecuri si esecuri ce sa mai zic cea mai lunga relatie a durat 3 luni si era la distanta. Ea fiind in Romania si eu in Spania.

| Vizitiul a răspuns:

Sex anal, oral, vaginal, chiar si virtual. Eu am avansat, fetita.

| NoChanceForUs a răspuns:

Daria,ar fi prea personal.Devine facebook aici daca facem asta.(oricum e in devenire deci...)

| Maria123 a răspuns:

Din fericire, n-am ce sa povestesc.

| JustMe_7096 a răspuns:

Povestea mea de dragoste: m-am indragostit de un baiat la nebunie! il iubeam atat d mult! sh cand mi-a fost lumea mai draga s-a desp de mine pentru ca nu ma mai placea! cea mai oribila zi din viata meacrying sh il iubesc atat de mult.nu stiu km s fac sa il uit...crying

| unknownboy a răspuns:

Chiar azi s`a terminat tot...o cunosteam de 2 ani.de atunci aveam o slabiciune unul pentru altul dar nu...pana acum e luni. cand totul a inceput sa se clarifice. A fost frumos cat a fost dar mereu am simtit ca nu imi acorda atentia necesara si incepusem tot mai des sa ma simt prost. Sincer in iubire mai mult suferi decat traiesti fericit. Azi e cea mai proasta zi din viata mea.

| Pitic_9793 a răspuns:

Povestea mea e destul de lunga si de complicata big grin

M-am indragostit de un baiat, el nu ma placea pe atunci sigh Dupa, el ma placea si eu il evitam pentru ca aflasem ca e rrom si chestii de astea si nu vruiam sa mai am de a face cu el :-J

In Aprilie, anul trecut, cum obisnuiam noi sa mergem in gasca intr-un loc al nostru, eu m-am intalnit cu el si ne iubeam amandoi si am hotarat sa fim impreuna :X

Dupa asta, a urmat o scurta perioada foarte frumoasa, dar totul s-a destramat cand el a plecat la tara la bunici si m-a inselat cu una angry L-am iertat ca o proasta si am continuat relatia sigh

M-a mai inselat odata cand a plecat in Vaslui, din nou, l-am iertat ~x(

Totul s-a linistit o perioada pana cand eu mi-am facut o prietena, Diana N. happy El s-a indragostit de ea si ea de el si m-au tradat amandoi sad

Insa ea a renuntat intr-un final la el pentru mine si s-au despartit ( nu de curand ) big grin

El o iubeste tot pe ea, insa ea nu mai vrea sa auda de el ( si din alte motive ) happy

Cat am fost impreuna cu el, am plans foarte mult, am vrut chiar sa imi iau viata pentru ca nu mai suportam sad Il iubeam foarte mult si am trecut cu greu peste incercand sa il inlocuiesc cu un alt baiat, dar in nefericire, i-am rupt inima si acelui baiat pentru ca eu il iubeam pe fostul angry

Baiatul acela inca ma place, pastram legatura, iar cu fostul prieten s-a pastrat decat o relatie de simpla amicie, desi el nu stie ca inca il iubesc straight face

Asta a fost povestea mea de dragostehee hee Trista, dar am invatat ceva din toate aceste lucruri si nu regret nimic din cele intamplate happy

" Ce nu te omoara, te face mai puternic "winking