| anonim_4396 a întrebat:

Care e primul impuls pe care vi-l transmite o fata ca sa o abordati?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Privirea si zambetul . Cand intre ele se stabileste o conexiune fata trezeste un anumit interes. Ar trebui sa fie si frumusica .

| Bacemi a răspuns:

Privirea si zambetul. Cand intre ele se stabileste o conexiune fata trezeste un anumit interes. Ar trebui sa fie si frumusica.

| Derye a răspuns:

Ma fixeaza cu privirea!

| irina20 a răspuns:

Privirea e totul. Daca te priveste insistent, zambeste,"sari pe ea"

| :X pinky love you :X a răspuns:

Daca te cunoaste iti vorbeste mult, rade la glumele tale si se simte bine in prezenta ta. Dar daca nu te cunoaste iti zambeste sau se uita la tinebig grin. Desi unele fete sunt timide asa ca incearca sa fci rost de idul ei sau alte chestii si sa vorbesti deschis cu eabig grin Incearca sa te aproprii de ea big grin. SUCCES:*