| Beny80 a întrebat:

Care e reacția de respingere a unei fete când un băiat vrea sa o abordeze dar ei nu ii place de el?

3 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

De silă față de bărbatul ăla care încearcă să o bage în seamă.

| Cristi9997 a răspuns:

Te minte pe fata doar sa scape de tine sau pur si simplu nu te baga in seama. Ori iti zice "poate" sau "vedem". Asta in cel mai bun caz. In cel mai rau caz incearca sa te jigneasca sau sa te faca sa te simti ciudat pentru faptul ca insisti. Amuzant e faptul ca unele daca le raspunzi frumos iti dau cu seen sau intorc ochii peste cap cand le bagi in seama, dar daca le reprosezi ceva imediat au glas.

| Anoniim56M a răspuns:

Pai, îl evita. Cel puțin asta faceam eu? când îl vedeam la liceu la etajul meu fugeam în clasa. Pur și simplu imi era SCÂRBĂ de el, saracul imi dădea mesaje iar eu îl lasam în seen și incercam să vorbesc cât mai puțin cu el. Până la urmă i-am zis ca nu vreau sa mai vorbim.