| user1998 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Cum ati vrea sa va abordeze un baiat?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

In general cred ca cea mai buna abordare se face in functie de situatia in care va aflati. e aiurea sa iti pregatesti din timp anumite replici, iar apoi sa realizezi ca pici in penibil.
un buna, un zambet si o strangere de mana insa sunt perfecte happy
apoi conversatia trebuie sa vina de la sine. daca totul e crispat si cele doua persoane nu prea au ce sa isi spuna e cam aiurea.

3 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Sunt de acord cu @Jeanina, dar, fetelor le place sa fie luate usor, nu prea direct ( ex: o vezi.''si ce ai mai facut?'') din cand in cand le mai arati si un zambet ...si fetelor le place ca atunci cand li se vorbeste sa fie privite in ochiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu le iei direct pentru ca respectiva fata vrea sa refuzelaughing
asa e la majoritatea...nici nu stiu cum sa explic dar asa e,, i faci complimente etc etc flirtezi cu ea etc simplutongue

| raluk1997 a răspuns:

Eu prefer sa imi spuna direct... fara ocolisuri.sa imi spuna sincer ce vrea de la mine...adica cel putin eu asa gandesctongue