| LARIqueen a întrebat:

Care e senzația la primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Ignoră răspunsurile date de tipe care dau impresia că s-au dezvirginat la 12 ani, cu un tip pe care l-au cunoscut cu două zile înainte.

Nimeni nu-ți poate descrie exact senzația pe care o ai la primul contact sexual. Și totuși, dacă cineva ar încerca, n-ar mai fi misterul ăla și entuziasmul. laughing

Totuși, nu e ceva standard.
Experiența poate fi una neplăcută dacă o faci atunci când ești nesigură că vrei asta, și e doar o curiozitate acolo. Sau dacă nu ai un partener stabil, la o vârstă în care ești pregătită atât fizic, cât și psihic.

Și totuși, experiența e super plăcută dacă ai toate alea.
Doar că din păcate, în ziua de azi, parcă toți o fac fiindcă e ceva trend.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata o intrebare pe care ai putea sa i-o pui mamei tale!
Sa vedem ce parere are despre copila ei si curiozitatile care o domina la 15 ani!

| LARIqueen explică (pentru Violleta2022):

Am întrebat-o. Nu mi-a răspuns prea multe. Și nu am 15 ani, pupici

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula una cat se poate de ''nasoala'', de neplacuta, de dureroasa, pe care probabil, nici una sau in orice caz prea putine dintre fetele dezvirginate si-ar dori s-o retraiasca si a 2-a oara. big grin Sanatate!

| sofisis a răspuns:

De obicei de discomfort sau durere.

| Lostlyric a răspuns:

Prima e aiurea, nu neaparat ca doare, ci ca ti-e teama. Si conteaza foarte mult sa ai un partener cu rabdare.
Dar pot sa te incurajez spunandu-ti ca DOAR prima oara e aiurea. laughing

| Victoria18 a răspuns:

Destul de nasoala. Durere insuportabila, neobisnuinta(e cam ciudat sa te dezbraci pentru prima data in costumul evei in fata cuiva), te simti neexperimentat si chiar asa e si asta te face sa gandesti. *ce dracu caut aici*si iti vine sa o iei la fuga.

| anonim2533 a răspuns:

Nu e prea ok dar depinde si de persoana... poate sa fie cea mai frumoasa sau oribila amintire a ta