| EliZa_2438 a întrebat:

Care este cea mai bunã pozitie sexuala?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Din ce punct de vedere? Al gimnasticii? In tot cazul sunt 7 pozitii de evitat. :)
Vezi amanunte la adresa
http://www.yuppy.ro/articol/sex/2347/7-pozitii-sexuale-de-evitat.html

27 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

. Da, toti au dreptate, pentru ca organele noastre sunt F

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Trebuie sa o descoperi! Nu e una standard pentru toata lumea! Fiecare se simte bine intr-a alta pozitie...
Conteaza compatibilitatea cu partenerul...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pozitile difera de la o persoana la alta..........de ex eu ma simt foarte bine la "capra"hee heehee heehee heenu cred ca ar trebui sa ma rusinez pana la urma asta e am comis fapta si am facut pasul asta acum nu mai am ce face...........parteneri tae sau poate tie nu-ti place pozitia despre care tiam spus... poate p u te atrage o pozitie iar pe mine nutonguetonguetonguepana la urma o faci cum te simti u cel mai bine:*:*:*:*

| DenissaDeea a răspuns:

Cred ca e cum te simti tu mai bine, le poti alege pe toate, important e sa va simtiti satisfacuti amundoi.

carla
| carla a răspuns:

Nu exista cea mai buna pozitie. Fiecare se simte bine in anumite pozitii.

| cami_6226 a răspuns:

Cea buna pozitie este cum te simti mai bine.eu cred ca depinde si de partener, eu am avut 3 parteneri si cu fiecare am avut pozitie preferata diferita

| Mia_8661 a răspuns:

Stai putin, cea mai buna pozitie care le place la barbati? e "capra" bineinteles...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El deasupra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra si mie imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate pozitiile sunt bune dar numai sa stii cum sa le practici si tu si partenerul tau.Trebuie sa fiti amandoi activi la aceste lucruri importante din viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia ce o faci prima data adica inventata de voi aia tot timpu te face sa te simti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place "capra"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna pozitie fara doar si poate e CAPRA imi place la nebunie pozitia asta...hee hee... e bine ata pentru fata cat si pentru baiat...the besthappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna pozitie fara doar si poate e CAPRA imi place la nebunie pozitia asta....hee hee...e bine ata pentru fata cat si pentru baiat...the besthappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe masa, masina de spalat, etc. Orice pozitie, in care eu stau in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu stiu ce sa zic care o vrei asta o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu intreab-o pe mami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu deasupra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat. Poate fi doggy styl, lingurita, si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca cea mai buna pozitie sexuala e cea pe masa sau pe capra de la ginecologie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra, este cea mai buna pozitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misionarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia 69

| Simi_Vlad_1995 a răspuns:

Capra