| SirbuNicoleta a întrebat:

Ce pozitie sexuala este mai excitanta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de gustul fiecarei persoane, una vrea pe 4 labe, alta sa fie peste ea si asa mai departe.

| elasexygagica a răspuns:

69 clarlove struck

| T4ny4 a răspuns:

Pozitia misionarului cu o perna sub spate.Pe la spatehee hee pe un birou, o masa ceva ca sa stai asezata la nivelul penisului lui, umeri-craci, pe o parte pe la spate si traiasca sexul oralllll laughing

| 7alexandru7 a răspuns (pentru T4ny4):

I think i'm in love! laughing)

| lucik93 a răspuns:

La mine si iubita mea sunt cele mai bune luturele si lotushappy

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Incearca 34 sau radical 8 (nu-i greu :)) ) : http://noids.files.wordpress.com/......itions.png

Sper ca te-am ajutat :)

| 7alexandru7 a răspuns:

Pe la spate, de exemplu tu jos, in genunchi lipit cu fundul de jos(daca poti...) aplecat putin pe spate, si ea tot in genunchi dar sprijinita de canapea sau fotoliu cat sa fie deasupra de penisul tau si sa-i fie usor sa alunece pe problema...in felul asta ea are o pozitie foarte buna ca sa se si atinga in acelasi timp(oricum ea stie mai bine unde sa puna mana). si da, vb taniei LONG LIVE "that"

| T4ny4 a răspuns (pentru 7alexandru7):

Long live pentru cine stie sa faca si sa primeasca laughing)

| danielcretu1980 a răspuns:

Cainele tomnatic e cu siguranta una din cele mai ciudate, iar pentru unii chiar excitanta.

| afurisita a răspuns:

Femeia deasupra big grin tu conduci, el e fericit... si sunteti amandoi satisfacuti! oricum, depinde si de gusturi. difera, de la persoana la persoana. pups

| mytza92 a răspuns:

Lady on top

| biscuite16 a răspuns:

Depinde de fiecare:pe.nu toate persoanele se excita in aceeasi pozitie. daca era asa.era o singura pozitie si atatlaughing