| matzakitty a întrebat:

Care este cea mai lunga relatie pe care ati avut-o? cat dureaza dragostea?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

3 ani si jumatate.
Dragoste dureaza atata timp cat e reciproca!
Atunci cand unul incepe sa renunte, in curand si celalalt va renunta.
De aceea dragostea merge doar in 2! Pt ca nu putem unul fara celalalt!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dragostea adevarata dureaza pana la moarte

| BlueHusky a răspuns:

4 ani.Pana moare.

| ßέßέ a răspuns:

Cea mai lungă relaţie a mea a fost de 1 an şi jumătate. Asta pentru că m-a înşelat şi eu l-am prins în fapt, că dacă nu probabil mai continuam. Dragostea durează cât între cele două persoane implicate există sentimente puternice, inclusiv de încredere, respect şi multe altele. happy

| Alexu_6086 a răspuns:

Mult mai putin decat ai putea crede... si cea mai lunga relatie 1 an si 4 luni