| Phantom a întrebat:

Cat dureaza dragostea? happy

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Dragostea poate durea o vesnicie, atata timp cat cei 2 se inteleg, se respecta, se aprecieaza reciproc si se iubesc. Poate dura si 2 zile, dar aceasta nu s-ar mai numi dragoste.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pana in momentul in care te pisi pe capacul de la wc, pentru ca ai uitat sa-l ridici...iar ea e cea care trebuie sa-l spele.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Yoana a răspuns:

Asta depinde de sentimentebatting eyelashes. Poate dura foarte mult daca exista dragoste, incredere si intelegere.

| adriana_3818 a răspuns:

"Dragostea durează cât timp ai monetar mai rău ca schimbu' valutar" laughing

| opium a răspuns:

3 ani

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Daca esti baiat cat timp ai bani. daca esti fata pana vine` alta mai "buna"winking

| denisFlafi a răspuns:

Cat vrei!laughingpoti sa faci sex si 18 ori doar ca dupa nu stiu daca mai poti...

| Me_3490 a răspuns:

O saptamana laughing

| nimeni_8209 a răspuns:

Pana se termina laughing

| b1nz a răspuns:

Pai depinde de personalitatea fiecaruia unii pot sa se sature de o persoana pe care o iubeste sau altii iubesc o persoana pentru toata viatawinking