| Georgiana2905 a întrebat:

Care este ¨cea mai tare¨ intrebare pe care i-ati adresat-o unei fete / unui baiat? Curioasa m-a facut mama tongue

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Ai masina?laughing

13 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Mie mi-a zis un barman la care fusesem sa iau niste bauturi:" daca imi dai numarul tau de telefon primesti bautura gratis", dupa care m-a intrebat:"deci imi dai numarul, nu?"
sau eram in autobus si s-a uracat un tip si m-a luat in brate din spate si mi-a zis:"papusa pot sa ma tin de tine ca nu am de ce altceva sa ma tin"
intrebarea cea mai tare pe care am adresat-o eu..."ai terminat monologul? nu vrei sa te evapori?"l-am intrebat asta pe un tip care sa chinuit jumatate de ora a ma impresioneze.

| Dizzydizz a răspuns:

Experimentam ceva nou?

| Georgiana2905 explică:

Corect, denisa!

| Sara2 a răspuns:

Eu am fost intrebata ceva penal "unde iti place sa fii sarutata?" in gand i-am dat raspuns "du-te si impusca-te"

| IrenneDrt a răspuns:

Ce nume a avut fosta ta prietena laughing

| IrenneDrt a răspuns:

"ce nume a avut fosta ta prietena? "laughing

| devilll a răspuns:

Ma iubesti?
a spus da dar s-a dovedit a fii minciunasad

| perro12 a răspuns:

Poi am intrebat o fata de ce le plac la unele fete/femei sexul anal.Desigur inca nu am aflat raspunsul si poate nici nu o sa-l aflu

HF

| Jeremy1 a răspuns:

Esti virgina?

| Bianca_papusha a răspuns:

Intrebari hazlii nu imi aduc aminte sa fii adresat, dar tin minte ca in trecut stateam cu un baiat foarte "plin de el" si la un momendat a ramas fara masina(a stricat-o) urmand ca intre noi sa apara diferite divergentelaughing
Si m-a intrebat de ce nu vreau sa mai fim impreunalaughingIar eu i-am raspuns simplu nu-mi plac PIETONIIhee hee

| denisa_2911 a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy

| alinutssa_7292 a răspuns:

Pff daca a facut vreo data sex anal laughing)...

| Alice_2134 a răspuns:

O prietena de-a mea l-a intrebat pe fratele ei care e barbatul visurilor luibig grin