| Coolgirlexy a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru pe care il poti spune unui baiat? Ca un fel de status...

Răspuns Câştigător
| Anne09 a răspuns:

Daca va iubiti ii poti spune:"Dureaza doar o secunda sa iti spun te iubesc dar vreau sa imi imi ocup tot timpul dovedindu-ti asta!" Fundahappy?

8 răspunsuri:
| Mlov3u4ever a răspuns:

Te! ub3$c.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

La mine sau la tine?!

| DurexBun a răspuns:

Pantaloni Jos:p

| Dariusuu a răspuns:

Esti cel mai real lucru din viata mea.

De aceea te iubesc.

| thelowe a răspuns:

Te iubesc si imi doresc sa te am mereu aproape, sa te sarut si sa te imbratisez si sa te aud cum imi zici si tu, incet, la ureche, ca ma iubesti.

| Maryo1o1 a răspuns:

Dupa mine aszice ca e asta: Te iubesc si te voi iubi mereu neconditionat si indiferent de ceea ce zici tu chiar daca ma ranesti sau nu inima mea va fi mereu la tine, batand pentru tine. Te iubesc. Sper ca asta ti-a fost de ajutor.:*

| WhatMeanLove a răspuns:

Iubirea inseamna speranta, vrei sa fii tu speranta mea?