| Ryana_4764 a întrebat:

ati proceda vreo data cum se spune in acest status? Adica ati ramane cu un baiat chiar daca stii ca te minte? Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| deutza_3149 a răspuns:

In niciun caz. Daca te minte inseamna ca nu tine la tine si nu te merita

1 răspuns:
| Daniella13 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, dar o buna prietena de-a mea face acest lucru. Prietenul ei i-a demonstrat de "n" ori ca nu o merita, dar de fiecare data se intoarce la el indiferent de ce-i face. Nu se poate abtine, iar noi chiar daca suntem prietenele ei si am sfatuit-o, i-a in considerare sfantul putin timp. apoi iar se intoarce la el.