| abcdefgh a întrebat:

Ati vrea sa imi da ti statusuri de prietenie, inventate de voi? Va rog! Gen acesta: Prietenia este cel mai frumos lucru pe care il poti imparti cu cineva. Cel mai frumos status primeste o fundita mare! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Prietenia. ce este prietenia? Mulţi nu ştiu, dar noi ştim, aşa-i? Prietenia e ca un glob de cristal, care cuprinde mai multe cioburi de cristal.Cioburile suntem noi, prietenii! Prietenia se aseamănă cu acest glob de cristal, deoarece e la fel de fragilă. O greşeală şi totul se duce! Prietenia e cel mai frumos lucru de pe Pământ, după dragoste.

Ei, ce zici?smug