| xibalba a întrebat:

Care este cel mai important lucru pe care l-ai invatat iubind?

Răspuns Câştigător
| level8 a răspuns:

Sa iert, sa inteleg, sa fiu sincer, sa fiu mai bun, sa pretuiesc clipe de neuitat primul sarut, prima intilnire...

40 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca, tot ce poti face este sa fii o persoana iubita, restul... depinde de ceilalti. Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie, altora s-ar putea sa nu le pese.

Am invatat ca uneori suntem nevoiti sa facem ceea ce trebuie si nu ceea ce vrem, chiar daca deseori ti-e "dor si doare".

Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile.

Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate.

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci PE CINE ai.

Am invatat multe...si mai am inca foarte multe de invatat...

| yuli10 a răspuns:

Sa nu iti para rau ca s-a terminat, ci sa te bucuri ca s-a intamplat.

| georgiana a răspuns:

Daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu, asta nu inseamna ca nu te iubeste din toata inima.

| daniDeeDee a răspuns:

"I'll never stop believing!"

pe asta merg in viata " in iubire" mai precis. happy

| bpm22 a răspuns:

Dragostea este ca un vis. eu l.am avut

| manndarina a răspuns:

Ca nu exista dragoste adevaratahee hee

| Bellisima a răspuns:

Sa inotlaughingserioslaughingrolling on the floor

| ElFenomen a răspuns:

Pai...cred ca ati spus mai tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai iubesc.

| anda1313 a răspuns:

Sa spun adevarul intotdeauna, cat mai delicat posibil. Oricum adevarul doare, de ce sa il ranesti pe celalalt si prin modul dur de a i l zice.