| 1People a întrebat:

Care este cel mai lung compliment care i-ar placea unei fete?big grin Funda pentru cel mai interesant!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Unul sincer,venit din suflet si fara parfumul bunicii in el!
Ceea ce a incercat @ShowTime sa-ti spuna este si sincer si original si fara parfumul bunicii,doar ca nu-i venit din suflet!happy
De tine depinde,de ce simti tu si cum simti,cuvintele, in dragoste, e mai bine sa fie traite decat spuse!

| ShowTim3 a răspuns (pentru greece12):

happy buna greece straight face speram sa nu vezi mesajul ala ca am vb urat sa nu crezi ca zic asa ceva in realitate doamne fereste...

| greece12 a răspuns (pentru ShowTim3):

Nu exista nici o sansa sa inteleg gresit, dupa cum vezi.
Si simtul umorului nu mi l-am pierdut.
Inca!

5 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Faaaaaaa ce buna esti! Daca ai fi un muc, m-as scobi mereu in nas!
Cu siguranta nu e cel mai lung compliment, dar are un continut cu o putere marewinking daca i-ai zice asta unei fete... ei bine... de bomba nucleara mai scapi dar dupa ce ai folosit cuvintele alea si le-ai spus serios unei fete, sigur nu mai scapi.

| 1People explică (pentru ShowTim3):

Esti cumva un copil de 11 ani dobitoc fara o viata personala ca team descris cam bine dupa cuvintele care leai spus mai sus

| ShowTim3 a răspuns (pentru 1People):

Nu... doar fac panarama in stilul meu