| Goddessss a întrebat:

Întrebare pentru băieți.
Cât de lung v-ar plăcea sa fie părul unei fete?
Putin mai lung de umeri e ok sau si mai lung?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Eu cred că minim până in zona umerilor.
Nu pun ei foarte mare preț, cât timp este o lungime feminină și decentă pentru o fată.
Este ok și până în zona umerilor, nu este obligatoriu să atingă fundul, decât dacă vrei tu.
Pe de altă parte, părul mai scurt, care lasă ceafa liberă reprezintă moarte pasiunii pentru majoritatea dintre ei.

| Celcestietot a răspuns:

Este ok oricum, doar sa ii stea binewinking.

| JicaContra a răspuns:

Hmm, nu am o preferinta, sincer, daca fetei ii sta bine, pana la un moment am crezut ca par lung si lins, pana cand am vazut o fata care arata TRAZNET cu parul scurt, dupa care mi-a trecut ideea fixa

deci, cum ii sta bine feteiwinking

| zilog a răspuns:

Până la fund ca la rusoaice

| Michaeel a răspuns:

E par pana la urma. Tine-l cum vrei sau tu te tunzi ca să impresionezi băieții?

| Goddessss explică (pentru Michaeel):

Adevărat asta. Dar am fost doar curioasă.
Eu vreau sa il las lung, lung.

| Anonima163333 a răspuns:

Depinde,in general baietilor le plac fetele cu parul lung.Pana la umeri este ok.

| ionutemanuel82 a răspuns:

Depinde,de obicei pe băieți nu ii interesează parul la o femeie, părerea mea este că părul să fie îngrijit, nu contează lungimea!

| Marioanozoro a răspuns:

Putin mai lung de umeri