| Shuellen a întrebat:

Care este diferenta de varsta dintre iubitul/iubita voastra(daca aveti) si voi?big grin

53 răspunsuri:
| xxxlovexxx a răspuns:

Diferenta dintre noi este 5 ani dar daca te framinta ca persoana ta iubita ieste mai mare sau mai mica niciodata sa nu te gindestila aceasta in iubire virsta nu exista nu conteaza virsta inaltimea si alte multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre mine si el e o diferenta de 9 ani, dar nu consider ca asta are mare importantahappy

| Dizzydizz a răspuns:

Eu am 18 el 16blushing
se vede oarecum ca sunt mai matura, dar sper sa nu ne strice asta relatia. E cam greu sa supravietuiesti cu un iubit mai mic dar ...cu intelegere si iubire cam toate se rezolvA:*

| Ririru a răspuns:

Pai diferenta dintre noi e un an, eu am 15, el 16.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai diferenta dintre noi este de 3 ani, eu am 13 el 16.nu trebuie sa-ti faci griji la varsta atata timp cat va intelegeti

| Nimic special a răspuns:

Eu 15 el 17!

| Missbabydoll a răspuns:

Diferenta dintre noi este de 3 ani. Eu am 20, el are 23, dar nu cred ca varsta e cea mai importanta intr-o relatie important e sa existe iubire, respect si comunicare

| Ana a răspuns:

Diferenta de 2 ani, eu 17 el 19.

| Malvina24 a răspuns:

Diferenta este de 1an! Eu vroiam sa am un iubit cu diferenta de vreo 4-5 ani dar nu s-a putut! Cu respectivul ma inteleg super, am uneori impresia ca e putin imatur dar merge! suntem zodia berbec aman2 si deci... 2 incapatanati!

| nobody_9468 a răspuns:

3 ani.

Bafta.

| cristime a răspuns:

Diferenta dintre noi este de 2 ani si 8 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 de ani intre noi, si totul merge struna. eu sunt mai matura, iar el este un suflet tanar, deci nu prea conteaza varsta biologica. cel mai important este sa fie cineva pe care sa-l simti aproape si care sa gandeasca la fel.

| Bacemi a răspuns:

Deocamdata nu am iubita. Au fost diferente de 1, 2, 3, 4, 5 si chiar 6 cel mai mult. Varsta nu e neaparat un impediment. Depinde mult de partener, de cat de bine va potriviti. Depinde si de varsta celui mai mic. Altceva e sa fie o diferenta 13-19 si altceva e sa fie 19 -25 cum a fost la mine.

| cossmy a răspuns:

1 an. 18-17winking

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

3 anihappy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

1 an este diferenta

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O lună. Ea e mai mare dar chiar nu-i problemă!

| masly a răspuns:

Pai sunt mai mare ca el cu 1 an si 6 lunitongue:X:X:X:XX: si ne iubim mult si ne intelegem super bine ...nu cred ca conteaza varsta

| elyssa20 a răspuns:

Diferenta dintre noi este de 5 ani. eu am 20 si el 25.:X:X:X

| Alisa a răspuns:

De 4 ani. Eu am 18 ani si el 22.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 ani

| Mara_1046 a răspuns:

3 zile :d:d:d

| corinapoara a răspuns:

Intre mine si sotul meu este o diferenta de 8 ani si in ciuda varstei avem o relatie superba de 4 ani

| catthshshshs a răspuns:

Amandoi avem 21 de ani.

| Andra_9758 a răspuns:

Eu am aproape 17 ani si el are 20 :X...ne intelegem perfect. Avem un an de cand sunt impreuna si nu ne-am despartit niciodata >big grin

| paramore a răspuns:

E diferenta de 2 ani, eu 18, el 20winking

| Enys a răspuns:

Cel mai bine sa ai diferenta 2 ani ca este bine asa am si eu.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Eu am 17 ani iar el 23, deci diferenta este de 6 ani.

| cornel a răspuns:

Diferenta de 3 anihappy

| francesca a răspuns:

Sunt mai mica cu 6 lunihappyam doar 20big grin