| Shuellen a întrebat:

Care este diferenta de varsta dintre iubitul/iubita voastra(daca aveti) si voi?big grin

53 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Eu 16, el 20 love struck

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Diferenta este de 3 ani si citeva luni dar nu cred ca in iubire asta conteaza.

| GabrielaIoana a răspuns:

Diferenta dintre mine si iubitul meu este de 2 ani...tongue da nu varsta conteaza...

| iliteo a răspuns:

Diferenta dintre mine si el e de vreo 2 -3 ani. dar consider ca nu are prea multa importanta.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai eu am 18 si el face 21... dar nu este nicio problema in asta! Nu este nimic in neregula! Ne inteleg foarte bine, nu conteaza ca este mai mare ca mine!
Dragostea nu are varsta!

| Anna :) a răspuns:

Diferenţa este de 1 lună, amandoi avem 16 big grin

| alisuncik a răspuns:

Pai diferenta dintre noi este de 9 ani eu am 15 iar el 24 nu este cel mai important dar fetelor un mic secret (baietzilor mai mari le plac fetele inteligente si cu capul pe umeri)

| tweety28 a răspuns:

1 an

| JustMeFlory a răspuns:

3 ani, eu 18 el 21tongue

| uningermik a răspuns:

Pai la mine nu e foarte mare decat de 9 luni de zile...:X

| Irina117 a răspuns:

Diferenta de 1 an si jumatate!happy

| FashionDiva a răspuns:

Suntem nascuti in acelasi an si in aceeasi zi, diferenta este de 4 ore in favoarea mea big grin

| laara a răspuns:

2 ani tongue

| XxAndreutzaXx a răspuns:

Eu 12 si el 13.Nui o diferenta prea mare big grin

| KlaudyaAddha a răspuns:

Diferenta de varsta este de 1 an.Indiferent,nu conteaza neaparat varsta, ci dragostea si intelegerea intre cei doi oameni.

| catuztacaty a răspuns:

Eu 13 el 21:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta intre noi 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 Ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 el 20thinking Treaba e ca eram ingrijorata de diferenta asata de varsta. dar acum dupa mai mult timp mi se pare normal. E greu daca esti tu mai mare in cazul in care esti fata! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai mare cu 4 ani si 8 luni decat el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 33 de ani si el 29 se ani si ne intelegem destul de bine, avem o relatie de aprox. 3 ani si locuim impreuna de 6 luni