| Eu_8005 a întrebat:

Cum a fost prima intilnire din viata voastra cu iubitul/iubita? la ce varsta?big grin

4 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Cred ca aveam 3 ani smug primul meu "prieten" mi-a dat o jucarie cand eram la gradinita :X Si chiar acolo a fost si prima intalnire laughing)
[glumesc]

| Aleqa a răspuns:

La 8 ani daca ma crezi.eram la ziua lui[era mai mare ca mine cu 1 an] si ne jucam pe acolo si a cazut peste mine si m-a pupat pe gura primul sarut si prima intalnire!hee hee

| Bulbuc_1736 a răspuns:

Pfff.laughing aiureaaaaa big grin!

Cand l-am vazut ca venea spre mine, am simtit ca imi sare inima din piept!
A venit, m-a imbratisat si mi-a dat un trandafir, dupa care m-a pupat pe gura.
Ne-am plimbat prin parc.si uite asa am avut parte si de primul sarutblushing.
p.s: Prima mea intalnire s-a intamplat foarte recentlaughing. Luna trecuta-16.:*

a ta?big hug

Bulbuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La grădinița mamei, la semi-internat. Aveam 6 ani, acolo ne-am și cunoscut.