| LiviuBz93 a întrebat:

Daca iubitul/iubita voastra va ofera totul ce aveti nevoie(in principal iubirea lui/ei) il mai inselati sau va mai despartiti de el?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vine cu mine sa conduca camionul si nu se lasa de soferie accept dar atunci cand nu mai vrea sa conduca nu mai are loc in viata mea. Femeia face multe vrute si nevrute cand barbatul nu e langa ea

| Mayar a răspuns:

Daca unul ii ofera totul jumatatii sale si aceasta inca il mai inseala sau se desparte de acesta, atunci acea jumatate e chiar tembela si tampita + caine/catea in calduri.
In opinia mea, omul are creier si totusi o oarecare experienta, interactioneaza zilnic cu oamenii, eu zic ca e in stare totusi sa faca diferenta dintre un idiot/o idioata care ar insela, sau o persoana cu coloana vertebrala.

| Atotstiutorul a răspuns:

Daca imi ofera doar iubirea nu e de ajuns! atunci o si insel o si parasesc

| Vvistula a răspuns:

Ai probleme in dragoste caci mereu pui intrebari la categoria asta, pai daca mie mi se ofera tot nu o sa insel, daca ma indragostesc de alta fata sau deca imi place alta nu are rost sa stau degeaba cu cealalta si ii explic frumos ca atat timp cat nu mai simt nimic, relatia nu are viitor si doar ii amanam finalul, deci treaba cu inselatul nu am inteles-o niciodata, daca inseli inseamnca ca nu mai esti atras deci ce rol are sa mai stai cu acea persoana daca nu mai sunt sentimente, te despartii si iti vezi de viata ta.

| RAY a răspuns:

Sa stii ca ultimele studi dovedesc ca sexul cu alti parteneri intaresc o relatie daca ambi doresc acest lucru, pana la urma suntem poligami asa suntem programati genetic de ce sa fim cu cineva o viata cand putem cunoaste atat de multe persoane

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde daca oferta reuseste sa mai satisfaca toate dorintele si mai ales fanteziile, intrebarea poate fi actuala mai ales in cazul cuplurilor cu vechime mare sau foarte mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru Vvistula, usor de zis ca te desparti, se vede ca nu ai copii. Pune-te in situatia in care la mijloc sunt mai multi copii pe care de bine de rau un om educat nu-i abandoneaza pana nu ii stie realizati.In acest caz oare ce ai face?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru Mayar, ma intreb pe ce planeta traiesti tu? intro lume paralela?, in ce comunitate ai trait si cum au reusit sa-ti spele atat de intens acel ceva care ar trebui sa se numeasca creier.

| neutrino a răspuns:

Nu depinde de noi, ci de fluturasi: daca acestia zboara sau nu spre alta destinatie!

| Lawliet14 a răspuns (pentru neutrino):

Cum naiba sa zboare catre alta destinatie? Cat timp ti-ai luat unul/una care ti-a placut? Si mai e si plin(a) de calitati pe deasupra?

| neutrino a răspuns (pentru Lawliet14):

De multe ori fluturasii nu au logica: azi te trezesti cu ei in stomac, stau un timp si dupa aceea pleaca fara nicio explicatie, tot la fel cum au si venit.

| Emilian65 a răspuns:

Daca as avea totul pe tava, asa cum spui tu, nu as mai insela.

| SkyPilot a răspuns:

Eu nu. Daca jumatate mea imi ofera tot ce vreau, nu mai am ochi pentru altele.
Oamenii se schimba si ce e azi super, maine poate fi banal. Mie nu mi s-a intamplat, dar nu exclude asa ceva ca un motiv de despartire.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Clad nu.

| Miihaa a răspuns:

Orice om normal ar spune NU. Sau ma insel?