| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri aveti in comun cu iubitul sau iubita voastra?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Drumurile & firmele de rahat unde livram marfa. In rest e armonie

| corbulalbrosu a răspuns:

Acelasi hobby. Este cel mai super lucru care poate fi comun in cazul a 2 oameni indragostiti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Amandoi suntem solo.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Exactttt

| Freya1 a răspuns:

Amândurora ne place sa călătorim,ne plac fotografiile,ne place îmbrăcămintea casual,ne place natura,ne place sa mâncăm(suntem gurmanzi),ne place curățenia,ne plac aceleași filme,aceias muzica,ambi suntem retrasi si timizi in societate,nu ne place aglomeratia,alcoolul,suferim ambi de atacuri de panica si anxietate doar ca mai putin acum ca ne-am vindecat de jumătate, suntem grijulii, ne place sa oferim si sa primim atenție si afectiune, ne plac animalele, ambi avem visuri marete de a ajunge cineva si multe altele ca de aceia suntem impreuna.

| Dalmore a răspuns:

Amândoi citim mult, ne plac filmele vechi, arta în general și călătoriile. Suntem pe aceeași lungime de undă din muuuulte puncte de vedere. Și sarcastici nonstop.

| Rux04 a răspuns:

Eu cu soțul avem în comun sportul. Participăm la diferite concursuri de alergare. La un concurs ne-am și cunoscut.

| xeum a răspuns:

Ironia si iubirea

| RAY a răspuns (pentru xeum):

Super like

| Eteda a răspuns:

Amandoi suntem orgoliosi, amandoi suntem suparaciosi