| Shuellen a întrebat:

Care este diferenta de varsta dintre iubitul/iubita voastra(daca aveti) si voi?big grin

53 răspunsuri:
| XxAndreutzaXx a răspuns:

Eu 12 si el 13.Nui o diferenta prea mare big grin

| masly a răspuns:

Pai sunt mai mare ca el cu 1 an si 6 lunitongue:X:X:X:XX: si ne iubim mult si ne intelegem super bine ...nu cred ca conteaza varsta

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai eu am 18 si el face 21... dar nu este nicio problema in asta! Nu este nimic in neregula! Ne inteleg foarte bine, nu conteaza ca este mai mare ca mine!
Dragostea nu are varsta!

| FashionDiva a răspuns:

Suntem nascuti in acelasi an si in aceeasi zi, diferenta este de 4 ore in favoarea mea big grin

| cristime a răspuns:

Diferenta dintre noi este de 2 ani si 8 luni

| laara a răspuns:

2 ani tongue

| alisuncik a răspuns:

Pai diferenta dintre noi este de 9 ani eu am 15 iar el 24 nu este cel mai important dar fetelor un mic secret (baietzilor mai mari le plac fetele inteligente si cu capul pe umeri)

| Enys a răspuns:

Cel mai bine sa ai diferenta 2 ani ca este bine asa am si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre mine si el e o diferenta de 9 ani, dar nu consider ca asta are mare importantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai diferenta dintre noi este de 3 ani, eu am 13 el 16.nu trebuie sa-ti faci griji la varsta atata timp cat va intelegeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 de ani intre noi, si totul merge struna. eu sunt mai matura, iar el este un suflet tanar, deci nu prea conteaza varsta biologica. cel mai important este sa fie cineva pe care sa-l simti aproape si care sa gandeasca la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta intre noi 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 Ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 el 20thinking Treaba e ca eram ingrijorata de diferenta asata de varsta. dar acum dupa mai mult timp mi se pare normal. E greu daca esti tu mai mare in cazul in care esti fata! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai mare cu 4 ani si 8 luni decat el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 33 de ani si el 29 se ani si ne intelegem destul de bine, avem o relatie de aprox. 3 ani si locuim impreuna de 6 luni

| GabrielaIoana a răspuns:

Diferenta dintre mine si iubitul meu este de 2 ani...tongue da nu varsta conteaza...

| Irina117 a răspuns:

Diferenta de 1 an si jumatate!happy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Diferenta de varsta este de 1 an.Indiferent,nu conteaza neaparat varsta, ci dragostea si intelegerea intre cei doi oameni.

| tweety28 a răspuns:

1 an

| iliteo a răspuns:

Diferenta dintre mine si el e de vreo 2 -3 ani. dar consider ca nu are prea multa importanta.

| catuztacaty a răspuns:

Eu 13 el 21:X