| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre un orgasm clitoridian si un orgasm vaginal?

2 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Orgasm clitoridian este acele care apare atunci cand este stimulat clitorisul si se poate obtine atat prin masturbare sau sex si care este de fapt cel mai usor de ajuns la el. si cel vaginal este acela la care se ajunge dupa mai mult timp si experientza este atingerea punctului G de catre penis in vagin si care are o alta intensitate.

| Narocius a răspuns:

Orgasm clitoridian este acele care apare atunci cand este stimulat clitorisul si se poate obtine atat prin masturbare sau sex si care este de fapt cel mai usor de ajuns la el. si cel vaginal este acela la care se ajunge dupa mai mult timp si experientza este atingerea punctului G de catre penis in vagin si care are o alta intensitate.