| cristi696969 a întrebat:

Care este diferenta intre sex oral si sex anal? ceva stiu da vreau sa ma conving ca asa ebig grin

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Danysan a răspuns:

Amice un coleg a detaliat cat se poate de bine. Citeste cu atentie : http://www.tpu.ro/......ina-4.html

| BlueViP a răspuns:

Sexul oral e excitarea organel sexuale cu gura, cu alte cuvinte o sugi. Sexul anal e atunci cand penisul penetreaza anusul, fundul.

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

Asta depinde de placere,
Diferenta antre oral si anal este dar nu toti pot vedea aceleas gusturi
mam gasit cu ocazia si oral si anal
Depinte si Partener-a
Depinde de fiecare ca placere, pe tema asta suntem diferiti uni prefera mai mult oral alti anal, si alti pe amndoua
De vb ca riscuri Diferenta este oral,

| cristi696969 explică (pentru Draghici_Florin_1979):

Si diferenta la oral este ca tio suge si ca trebuie sa o lingi?big grin.si la anal doar in fund o faci?big grin

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru cristi696969):

Nu ma prinde si nu e nivelul meu,
Eu ati urez Bafta,

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru cristi696969):

Mai pe antales sa spun,
E cum spui tu Oral o lingi Anal direct an fund!
Cat de mic ai fi nu e nevoie sa stii difrenta la modul cum gandesti tu
De ai ancerca sa o faci, Vine de la sine experenta la antrbarea
care ai pus-o