| Angelofdarkness862 a întrebat:

Care este dupa voi intalnirea. perfecta cu prietena/ul?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Întâlnirea perfectă...Doar eu şi el într-un loc special, să ne spunem toate lucrurile frumoase ce le purtăm în suflet şi să ne îmbrăţişăm sub clar de lună.În viziunea mea, aşa se descrie întâlnirea ideală. Bineînţeles că sentimentul de bucurie şi suflet plin sunt mai presus de orice cuvinte.Nobody4Nobody.

3 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Sa fim doar noi doi si iubirea. Locul conteaza prea putin, poate fi cel mai mizerabil loc din lume sau undeva in Hawaii, Dubai, Paris, important e sa fim noi.

| DeathLord93 a răspuns:

Sa ma astepte seara cu mancarea facuta si dupa ce halesc ca lumea sa ma arunc in pat si ea sa mi faca o m**e pana adormwinking

| RapperuL_7603 a răspuns:

Tu cu persoana iubita, dupa un sarutwinking. restul o sa afli singurwinking