| Sawarekh a întrebat:

Care este explicatia ca intr-o partida de sex de 30 minute m-am simtit mult mai bine, mai intens totul, fata de celalate partide in care stateam cu partenera cateva ore?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu timpul e important, ci intensitatea atractiei fata de persoana respectiva.

| Goete a răspuns:

Diferenta e ca in cele cateva ore faceai sex - intre altele - si in jumatatea de ora ai facut doar sex

| Sawarekh explică (pentru Goete):

Nu stiu ce sa ziclaughing)))) primele dati cand facusem din viata mea, nu am simtit mai nimic, chiar si primul oral care mi s-a facut de 12 minute, nu a fost mai nimic comparativ cum a fost cu ultima tipa, si asta are buzele mai mici, deci nu e de la asta.

| Goete a răspuns (pentru Sawarekh):

Poate o iubesti

| Sawarekh explică (pentru Sawarekh):

E a 6 oara din viata mea, cand fac sex, trebuie sa mentionez asta.

| VoidEternal a răspuns:

Exista ceea ce se numeste compatibilitate sexuala. Cand o ai, se simte.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Stateati doua ore si citeati?

| Sawarekh explică (pentru Tactuecelmaitare):

Saruturi si chestii, dar chiar si sexul in sine a fost altfel.

| IonelDominantDeBlonde69 a răspuns:

Tinere, putem spune ca ai baut iaurt activia! Cu dumnezeu inainte! Hristos a aviat!