| efimash a întrebat:

Am facut sex cu prezervativ 3 partide si am ejaculat repede in toate 3 partide. Poate fi de la oboseala.

Cu aproximatie

prima partida 2 minute

a doua partida 6 minute

a treia partida 8 minute.
Erau prezervative cu benzocaina.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai folosit acelasi prezervativ in toate partidele? halele maica sfanta

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Economia e la pamant frate

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Economie frate? mai degraba prostia in floare, nu economie, economie inseamna ca cumperi prezervativ ca sa nu platesti o avere pe un copil

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Lasa ca e bine sa nu se multiplice, lasa-i sa cumpere baloane laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Care e intrebarea?
Si crede-ma... 6 minute poate fi foarte ok, daca le 'executi' cum trebuie. Poate fi ok pentru ambii, ca asta e ideea.

| Emilian65 a răspuns:

Care este intrebarea?