| iuliand a întrebat:

Care este fantezia voastra? Ce momente de vis ati dori sa petreceti cu partenerul si el nu este in stare sa ofere aceste momente.

Răspuns Câştigător
| Alexandrinaa a răspuns:

Daca exista dragoste profunda, atractie spirituala si sexuala, este imposibil ca celalalt sa nu reuseasca sa satisfaca dorintele tale! Pentru ca la un moment dat, cand increderea devine mai mare, incepeti sa vorbiti natural si sa va povestiti fanteziile! Atata vreme cat exista pasiune, comunicare, incredere si dragoste, totul este posibil pentru realizarea fericirii in 2! Si. orice moment cu iubitul/iubita este nemaipomenit. la o adica! :X

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am avut mai multe fantezii, altele s-au nascut pe parcurs, dar sotul meu mi le-a implinit pe toate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Anonimule, ce, vrei sa zici ca tu n`oi avea? Hai sa fim seriosi! Ambele sexe au la greu, sau din plin, daca vreti, hai sa nu fim ipocriti! Uite, eu cu ani in urma, am citit cum povestea unul cum l-au agatat 2 gemene blonde, nene, si l-au dus la ele acasa, in Bucale se intampla faza!, si mi ti l-au imbaiat - nu mai tin minte daca au facut baie impreuna, dar sex au facut la greu, pana in zori... Asa zicea ala! Si de multe ori am stat, si m-am gandit: And... what if?>>>...

| elena a răspuns:

Am.

| alexutza_4406 a răspuns:

MMM... daca este vorba de o fantezie cu un baiat...care el trebuie sa imi indeplineasca mie... e cam greu!laughing...Baietzii in general indeplinesc fanteziile fetelor dupa ce ei si-au indeplinit ale lor.sunt cam egoisti tongue
Mie sincer nu mi-a indeplinit nici un prieten fantezia mea...pentru ca el nu ar avea nimic de a face acolo...pentru ca fantezia mea e sa o fac cu o fata (pura curiozitate)winking

| viorel2c a răspuns:

In 3. Ele sa fie 2.

| piticu21 a răspuns:

Aa esti baiat, se intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A... esti baiat se intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca partenerul "nu este in stare"sa ofere, intuiasca si sa satisfaca fanteziile, inseamna ca nu este partenerul potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partenerul imi ofera tot ce am nevoie in materie de dragoste fizica, altfel ar fi sport si as fi cu altceva decat cu partener.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeee

| iuliand explică:

Intrebarea este numai pentru fete happy