| Nastia a întrebat:

Care este filmul tau preferat? c iti place la el?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Walk to remember si A View From the Top!
Exemplifica importanta iubirii in cuplu!

16 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

"Pe aripile vantului" mi se pare perfect. Tot.

| borsec a răspuns:

Serendipity

| cribus a răspuns:

Interviu cu un vampir.imi place pur si simplu.

| galileo a răspuns:

Filmul meu preferat este P. S I love You. Imi place foarte mult modul in care el o iubeste pe ea, astfel ca organizeaza totul si dupa moarte ai lasa scrisori si indici ce sa faca. Astfel de la o stare de melancolie, ea ajunge sa zambeasca si sa fie fericita din nou datorita scrisorilor lui care ai spunea ce sa faca. Un film care merita vizionatwinking.

| selef a răspuns:

Forrest Gump.Tot.

| meioana a răspuns:

The 13 ghosts
sau filmul Twilight e prea tare... e un film de dragoste merita vazut... l-am vazut de 4 ori si m-as mai uita la el de n ori...

| adda_7951 a răspuns:

Twilight... ii superlove struck tot

| maitreyi a răspuns:

Devdas, veer-zaara, loc kargil...mai multe (sunt indianca)

| doruletz a răspuns:

300. super film

| vololo a răspuns:

BUTTERFLY EFFECT... O SINGURA DECIZIE POATE SCHIMBA TOTAL TOT

| pms a răspuns:

Take the lead - sunt adolescenta, ce naiba tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The curious case of Benjamin Button.
Iti da posibilitatea sa vezi o noua perspectiva asupra vietii. Ceva gen.cum ar fi fost daca.
II vorba despre un om care s-a nascut pe la 80 de ani si care in loc sa imbatraneasca, intinereste in timp.Filmul urmareste poveste lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaving Las Vegas. O poveste de iubire senzationala, intre doi oameni care isi propun ca nici unul dintre ei sa nu intervina in destinul celuilalt. 2 interpretari de exceptie - Nicholas Cage & Elisabeth Shue. Cea mai frumoasa poveste de dragoste pe care am vazut-o intr-un film.Film de Oscar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mohabbatein

| bebelu a răspuns:

Lost super serial merita...

| Nanna a răspuns:

Smile and go! Este un film italian tare dragut si emotionant! Ce imi place la el? TOTUL!