| Nastia a întrebat:

Care este actorul vostru preferat? care e filmul in care va place foarte mult d el?winking

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Will smith - i am legend...

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Al Pacino.Parfum de femeie.

| viorel2c a răspuns:

Al Pacino.Parfum de femeie.

| cristi a răspuns:

Angelina Jolie si Brad Pitt in Mr & Mrs Smith..si multi altii

| Bishop a răspuns:

Martin Lawrence in National Security (cel mai tare actor de comedie laughing) si Robert Pattinson in Twilight (cel mai frumos actor big grin )

| RetroX a răspuns:

Christian Bale - The Prestige

| sabina a răspuns:

Edward Norton - American History X, The painted Veil, The Illusionist, Fight Club.

| N538961518 a răspuns:

Eu am mai multi asa ca o sa-i scriu pe toti pentru ca imi plac toti la fel...Al Pacino, Robert de Niro, Johnny Deep, Jean Reno, Joe Pesci si Hugh Jackman.

| Ella_6365 a răspuns:

Jensen ackles :X dhoamne, il ador, mai ales in serialul Supernatural

| claw_4117 a răspuns:

Ashton kutcher - american pie

| Alex >D a răspuns:

Johnny Depp.Toate :X

| ICanLoveYou a răspuns:

DIANA DUMITRESCU- REGINA.........MA ROG IMI PLAC MAI MULTI ACTORI DAR EA E MAI DRAGUTA DECAT CEILALTI

| vololo a răspuns:

Keanu reeves in "idila de noiembrie"
pierce brosnan in "afacerea thomas crown"

| Liana [] a răspuns:

Angelina Jolie si Robert Pattison happy [filmul care mi-a placut cel mai mult este Twilight :X ]