| Matt_1772 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Dau funda la cel care imi placehappy

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Powder.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sin City

Elianna
| Elianna a răspuns:

"Dirty Dancing", cu Partick Swayze.

| Barajag a răspuns:

"Fantoma mea iubita" cu Patrick Swayzehappy

| rebela a răspuns:

Pulbere de stele este un film de dragoste

| liongirl a răspuns:

Bună!:)
Filmul meu preferat este : "Remember me" (Aminteşte-ţi de mine).
Sper să-ţi placa, pentru că este un film cu ceva aparte, mult mai interesant decât alte "făcături".
Uite aici trailerul :
http://www.youtube.com/watch?v=uWQV6-QgGjI
Bye!:*

| dailydaisy07 a răspuns:

Hotel for dogs

| Matt_1772 explică:

Lovelycomplex, shutter island a fost un film cam dur si sincer nici acum nu pot sa il povestesc.Nu prea am inteles ce s-a intamplat acolo...In fine mersi ca ai raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember

| DeeaM a răspuns:

Shutter Island :X