| Hitch a întrebat:

Care este lucrul de care ti-e teama ca ai putea sa-l faci vreodata? Care e cea mai mare frica in ceea ce priveste persoana ta?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Imi e teama ca eu si prietenul meu ne-am putea desparti din cauza unor neintelegeri.
Cititul cu voce tare, in fata unui grup de persoane. Frica este asemanatoare cu cea pe care o simti in fata unei haite de caini gata sa te sfasie.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Deci:

1 Am ceva probleme cu comportamentulhee hee,adica din punctul meu e ceva normal,nu si pentru altiilaughing! acum sa iti explic,daca nu imi convine ceva sau cineva a calca pe nervi,obisnuiesc sa izbycnesc exact unde sunt,fara sa ma uit cine e in jur sau cine ma aude,vede,etc! ii dau drumu si imi vars nervii, depinde de situatie, uneori mai folosesc cate un pic si din vocabularul burenistongue si imi e frica sa nu am de suferit pe viitor din asta!big grin

2 Sunt foarte ambitioasa si am multe planuri si mi-e teama intr-un fel ca nu o sa pot realiza tot ce mi-am propus si apoi nu o sa fiu prea multumita de minebig grin! pentru ca uneori observ ca imi cer mie prea mult! si asta din cauza ambitiei! sper sa reusesc sa ma schimb pe viitor si sa suport si eu un esectongue

3 Si asa am o frica de sesiunea ce se apropiecrying am o profesoara al naibii de spurcata la chimie:laughing

| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Căsătoria.Adică, nu vreau să mă căsătoresc, dar la cât sunt de tâmpită, mi-ar putea trece prin cap într-un moment crucial.
2.Că aş putea claca când mi-e lumea mai dragă. Obişnuiesc să fac asta des, uit repede, dar şi când îmi aduc aminte...
Sayonara!

| alexandra2859 a răspuns:

Sa nu ma inbolnavesc cu vreo boala asa mai complicata.happy