| anonim_4396 a întrebat:

Care este maneaua voastra preferata?happy

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Nu suport manelele.

21 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nici una!

| ana_2556 a răspuns:

Manelele sunt pentru idioti... hop hop fara numar fara numaaar!

| XK a răspuns:

Ne doare-n **** de voiwinking noi nu ascultam manelewinking

| vlaaddd a răspuns:

Valoare valoare!

| ruPfashu a răspuns:

Dj EU - mi-am uitat cutzitu-n mama ta. Cu manelele tale cu tot.

| ruPfashu a răspuns:

Ia sa vad cati manelari, cocalari imputiti imi dau Stupid si Nefolositor? Hai raielor sa va numar!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fuck off

| Phutui a răspuns:

Cine-a batut musca cu lantu

| Loola_4761 a răspuns:

Dapai mai terminati-o mai odata happy fiecare ascula ce vrea...a intrebat care este voi raspundeti daca va plac daca nu, nu mai lasati comentarii de aiurea asa oh go on si uite rasp meu : claudia - un milion de trandafiri

| Broadband a răspuns:

Huuuuuuuuaaaaaaaaaa manele

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Huuuuuuuuuuoooooooo manele!

| ElvisTare a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaa! O tampenie! Manelele de c**at nu-mi plac pentru ca toate is despre bani,femei,sex,inselaciune,talente, puradei, dusmani nu-i nici una sa zici ca au un sens si scopphbbbbt

| PiXel a răspuns:

Marş mă!

| Bizzareq1 a răspuns:

Bă,da ești chiar nesimțită, curu ăla din avataru tău e..., iar manelele sunt de tot rahatul

| estera a răspuns:

Bautura si manele-cristi dules

| OnNne a răspuns:

OMG E CLAR >>>> Se vede nivelul de cultura din Romania. Cum a pomenit cineva de manele gata HOP TOP 17 raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia în care zice şi altceva înafară de dusmani, de valută, lei grei, puradei, talente, minuni etc, adică nici nu cred că există aşa ceva...

| SaSune a răspuns:

Mai ce destepti sunteti toti...si la vreo petrecere va rupeti pe manele dupa putin mai mult alcool de cadeti din picioare...mai usor cu gura.Fiecare asculta ce vrea.winking

Si va recomand manelele vechi... daca tot ascultati...big grin

| guesswh0o a răspuns:

Da'ti focwinking