| WolfGirl a întrebat:

Care e mel voastra preferata? Si va rog fara rahaturi gen Inna sau maneaua zilei.

Răspuns Câştigător
| JeAdina a răspuns:

Evanscene- Wake me up inside :X:X:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=AdAV1ER7R50
O am si ton de apel.
Sa imi zici daca iti place[ bine, eu is ceva de genu' Punk sau Rock.:P]
Dami fundita daca ti`o place plssss :*

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Gavin deGraw-I don't wanna be

| aliceinchains a răspuns:

Nu am o singura melodie preferata, sunt foarte multe...
Eluveitie - Inis Mona / Omnos / Thousandfold
Korpiklaani - Vodka / Woodenpints / Tequila / Wiskey / Beer beer.

| kittykat a răspuns:

Mai nou Blaxy Girls - mr si mrs president big grin insa melodia mea de suflet e Akcent - My passion love strucklove strucklove strucklove struck

| goldheart a răspuns:

"My heart will go on''- Celine dion si ''Livin' la vida loca''-Ricky martin. big grin

| Pavel5479 a răspuns:

Parazitii-Fara tine feat Bitzawinking

| me4ever98 a răspuns:

Pai as avea mai multe...dar e una care parca ma face sa zbor cand o ascult imi trece orice plictiseala tristete[:(]:x.tokio hotel-monsoon
aici ai linkul:http://www.youtube.com/......ttp?/watch plz ca e f frumoasa mel asta:x:*

| theprettyreckeless a răspuns:

Jason Mraz-I'm yours.

| Roberto a răspuns:

Above&Beyond-On a good day

| Mikka09 a răspuns:

Melodia mea pref e DJ Jayoh feat Alexia - Te vreau inapoi

uite si link-u http://www.youtube.com/watch?v=OHvfUKa1w5w

:X:X:X

| dulcenina_3159 a răspuns:

Chriss ( Justus ) - Ca sa uit de noi

| brigifolk a răspuns:

Have a nice day -bon jovi dar depinde de gusturiwinkingwinkingwinking

| KidAnastasia a răspuns:

Basshunter-I can walk on waterlove struck