| anonim_4396 a întrebat:

Care este marimea normala a penisului?

Răspuns Câştigător
| Stefi21 a răspuns:

Cercetările extensive în domeniu au arătat că 70% din populaţia masculină are lungimea penisului cuprinsă între 12 şi 16 cm, în stare de erecţie.
Potrivit acelorasi surse un penis poate fi considerat anormal de mic numai când măsoară sub 6 cm în stare de erecţie.
Pe siteul www.targetmap.com găsim o hartă interesantă care arată valoarea dimensiunilor peniene pe tot globul pământesc; aici România este încadrată la un interval de 11, 67 – 13, 48 cm, cu media de 12, 73 cm.
Asta e realitatea :)) Asa ca.
Dar potrivit femeilor e undeva la 25 cm

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Opreste si tu 100 barbati pe strada, intreaba i si apoi fa media

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

24 cm si jumatate. Pe bune...crezi ca exista o "marime normala", adica na' eu ca am cu un cm mai putin decat "marimea normala" sunt anormal sau cum? E o cretinatate chesti asta.

| Raiiiisa a răspuns:

15-25 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| SarosBogdan a răspuns:

180cm tongue

| JohnCena02 a răspuns:

Penisul trebuie sa fie de doua ori cat degetul mare de la mana.

| kingsinatuo a răspuns (pentru JohnCena02):

Bun si daca il ai mai mare de 3-4 ori ce se intampla? iti dau astea contract de actor de filme porno?

| CatalinPTM a răspuns:

Depinde de varsta happy

| Ąℓзאą a răspuns:

Sincer nu are o anumita masura asta variaza de la baiat la baiat pentru ca stiu situatii de baietii cu penis foarte mic cu toate ca au o varsta innaintata happy

| gabrielovici a răspuns:

Sa imi dai mesaj daca aflii
al tau cat e?

| lau4u2006 a răspuns:

Ar fi ceva de genu sa intrebi...care ar fi gaura normala la fete?laughing))