| sonia7026 a întrebat:

Care este melodia pe care v-ar placea sa faceti >dragoste?:

19 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Melodia de pe Titanicrolling on the floor):X

| love_1456 a răspuns:

Blero-sexy moves

| d3utzsa a răspuns:

Level 3-asculta-tiinima:X

e cea mai tare melodiebatting eyelashes

| XoOxXo a răspuns:

Level 3-Asculta-ti inima

| onik91 a răspuns:

Bonie tyler - total eclipse of the heart; no merci - kiss you all over; asa cum s-a zis si mai jos berlin - take my breath away; george michael - chareless whispers ( asa cred ca se scrie ); gazebo - i like chopin; firefox - sex shooter; benny benassi - satisfaction uncensored; voltaj - doar o data ...si multe altele in general ce e de dragoste merg happy sper ca iti vor place chiar daca sunt din generatia '80 big grin

| hahaha a răspuns:

Criss Blaziny- P.a.r.i.S.

| ioska a răspuns:

Rednex - Cotton Eye Joe

| Treble995755 a răspuns:

E naspa sa faci sex pe muzica...nu mai poti sa te concentrezi.aspura faptului.si gaurii rolling on the floor asa cred eu big grin

| CrazyStrike a răspuns:

Populara laughing

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Pe imul romaniei. patriot4ever
laughing

| Mycutsa a răspuns:

50 Cent- Candy Shopbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva cu " ah ah ah uh yes yes! " :-?
Cred ca Grasul xxl - jos jos jos, cu un bass criminal sa simti fiecare vers :)).
http://www.youtube.com/watch?v=Kic7_ZOi8SM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celine Dion - My heart will go on sau Mihai Traistariu - Cat de frumoasa esti