| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Salut! O întrebare am și eu, de ce iubita mea vrea sex oral cu prezervativ cu aromă?

Răspuns Câştigător
| BaiatulcuOnly a răspuns:

Fiecare are propriile concepții. Dar, dacă formați un cuplu....cred ca ar trebui sa fie fără. Mai natural. Discuta cu ea. Vrea cu adevărat oral sau nu? Dacă da, nu ii place ce simte fara prezervativ? Ai mai multa grija de igiena.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza secretiilor care se scurg din penisul tau, sau din cauza mirosurilor produse de penis, de transpiratie, sau de urmele de urina ori sperma ramase pe teava.

Dar tu, cum ii faci ei sexul oral?

| Anonim388321jsksjsk explică (pentru Violleta2022):

Normal) cum, fără lubrifiant sau ceva

| dullcat a răspuns:

Buna.Intreab-o pe ea, nu pe noi.Ar trebui sa intuiesti ca in primul rand e vorba de siguranta, si apoi poate ca nu este prea atrasa de gustul tau, fara prezervativ? Comunicati sincer si vei afla.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate nu ii place gustul tau natural sau textura laughing sau asa se simte ea mai putin "murdara" daca o face cu prezervativ, cine stie. Mai bine întreab-o direct pe ea de ce vrea asta.

| alexandradlr a răspuns:

Pai pentru protectie in prinul rand pentru pastrarea igienei si sanatatii si aroma ca sa fie mai tasty happy

| Torrpi a răspuns:

Pentru protectie. Sa nu ia ceva infectii de la tine.
Apoi, nu orice femeie suporta sperma. Iti face tie o placere, dar cu sacrificii.

| Lazar_Ovidiu_ a răspuns:

Iti pute pl a hoit, da fromagerul jos de pe capatana.

| Caracox a răspuns:

Pentru ca exista prezervativ cu gust de cozonac si cui nu ii place cozonacul?