| Simon123 a întrebat:

Care este metoda naturala de marire a penisului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista asa ceva. Dimensiunea penisului este stabilita genetic si duin acest motiv nu se poate modifica, exact la fel cum nu poate fi modificata nici inaltimea ta sau dimensiunea altor organe. Prin tehnologia si tehnica medicala detinuta in acest moment este imposibila orice modificare reala care sa fie atat semnificativa cat si functionala a dimensiunii penisului. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare tare rau sa-ti spun, dar nu exista metoda naturala sau artificiala de marire a penisului!
Singura metoda este operatia chirurgicala, care ti-ar mai putea marii penisul cu 2-3 cm.

| florincraiova a răspuns:

Labaaa