| IonutSiAtat92 a întrebat:

Metode de marire a penisului?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu există.
Doar chirurgical.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chirurgical sau cu o lupă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bagi un deget in anus, poate il impingi mai in afara

| sierra1 a răspuns:

Domnu' vodka, dai câțiva lei și faci senzație (așa zic ei)

http://www.pro-men.ro/? gclid=Cj0KCQiAh9njBRCYARIsALJhQkE1k2qI89SmF7GmZFtk4wWHEAkcUD4-KrLOgD96FuwwNJoN7qrQZo8aAo2YEALw_wcB

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu exista penisuri mici, ci doar vagine largiwinking

| tanasevlad91 a răspuns:

Salut,nu exista prin metode naturale, doar prin interventie chirurgicala prin plasarea unei grede de piele de picior, sau alta zona a corpului, dar e foarte costisitoare si riscanta, dar daca nu e o problema medicala sa ai un micropenis de maxim 3-5 cm in erectie, nici clinicile nu cred ca te vor lua in seama, 80% din barbati probabil ca vor un penis mai mare, dar de ce? Pt ca asa vedem in filme? Multumeste cu ce ai, asa cum toti o facemwinking bafta