| SpikE a întrebat:

Care este metoda voastra de "agatat"?

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

N-am niciuna anume. De fapt, cam demult timp nu ma mai stimulat o fata ca sa am de gand s-o agat
A, intre timp am mai agatat niste buruieni la balta, ca peste ioc. laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Zambetul si glumele fac totulwinkingParerea mea big grin

| Mya a răspuns:

Un zambet dulcic, o privire provocatoarebatting eyelashes ...si ar trebui sa-si dea seama ca il plac, incat sa vina el la mine laughing eu doar flirtez... apoi ma las "agatata". big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Daca il vad ca este sexy, inalt si cu ochii verzi...ma duc la el, ii zambesc, ma joc cu parul si...si...si...Il intreb cat e ceasul' laughing (Glumesc, iti dai seama)

| inna a răspuns:

Jocul privirilor ca sa zic asahee hee...

| Antonimu a răspuns:

- Tata, unde ai pus unditza?! ma duc la agatat laughing

| eni a răspuns:

Metoda? cu un zambet de 14m.

| alindoolce a răspuns:

Hai ma ca-ti spun eu big grin deci tree sa te dai putin in spectacol intelegi... adica mai faci misto de unu altu, mai face si el de tine putin nu multlaughing t duci la ea ii zici sa vina sa se plimbe cu tine, in timp ce va plimbati o iei de mana sau ii pui mana pe umarbig grin si daca pue si ea mana pe tine insemna ca e de bine.Asha deciin concluzie iti trebuie putin tupeu ma intelegi mah spike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu carlig nene. cu carlig.la stiuca, somn, caras, platica.si cu lipici la fete.sau cu caramida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste, dar e simplu.Iei un cirlig si mergi cu el pe strada si, intrebi la cine iti place;--Te agati,;-Te agati? Si care o fi sa-i placa sigur se agata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agat cu ce pot, cu undita, cu crengile... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damn girl. you'r looking so hot...can i get your number? Ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spun fetei ce vrea sa audalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar n-a scapat nimeni de stupid? Inseamna ca pe alta planeta se agata altfel nu ca pe la noi.

| macho_1165 a răspuns:

O invit la un suc si o fac sa se simta bine un preajma mea si gata fata