| snezoo a întrebat:

Care este modul unei fete de ai te place fara a spune?big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Te saluta si trage cu coada ochiului pana u nu mai esti in vizorul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi depinde de caracterul ei.multe sunt chiar indiferente cand le place cineva.tocmai pentru ca nu vor sa dea de inteles asta. le e teama sa rishte de vreun eventual esec.altele.nu stiu .se vede in privire.sincera,insistenta,parca nu si-ar mai lua privirea de pe tine.iti zambeshte cand trece pe langa tine. poate kuta sa faca in asa fel incat sa fie in prezenta ta. uneori poate se pierde in prezentza ta, nu de emotii, ci poate ca tine prea mult la tine si crede ca o s-o iei de fraiera daca se arata. .se baga in seama q tine.mah da pe bune nu sunt toate la fel.de ex pe unele nici nu le dibuiesti ca te-ar place.adica sunt atat de bune la a te induce in eroare incat nici prin vise nu ti-ar trece.depinde mult de persoana.de principii, de modul in care priveshte viata.trebuie sa fi atent sa vezi daca in prezenta ta se comporta k q ceilaltzi sau are alte reactzii.sa vezi daca tie iti acorda mai multa atentzie raportat la ceilaltzi baieti.atentzie insa.toate chestiile astea au insa "2 fete" sa zic asa.1 poate ca te place si inaine de a-ti raspunde cat de cat la sentimente, poate vrea sa se asigure ca sentimentul este reciproc.nimanui nu-i place sa fie refuzat.sau daca mai esti si la scoala. a 2-a zi sa se afle totulwinkingmai sunt oameni si de astia.nu vb de tine. dar orice situatzie prezinta riscuri, pe care poate ii este teama sa le expuna. poate ii place sa aiba situatzia sub control. iar 2. daca nu iti spune ca te place. poate fi a) din kuza k poate chiar nu te place.esti sigur ca te place? eu nu te contrazic este f bine asta b)nu ti-o spune nu din kuza k e timida, ci nu se face sa spuna o fata unui baiat k il place. poate ca ii place sa fie vanatabatting eyelashessa fie cucerita.asta normal este un lucru bun intrucat intareshte "focul pasiunii"ca sa zic asahee hee. c) nu iti spune poate din kuza k ai fi fost in trecut q ea in vreo disputa shia shteapta sa iti reqnosti greseala.etc.da totusi cand cineva te place o simti asta prin privirea pe care ti-o da.nu degeaba se zice ca "ochii oglinda sufletului".sau ar mai fi ceva. pune-o intr-o situatzie si provoac-o sa vezi cum reactioneaza. spune-i ceva.sa vezi ce expresie a fetei are.ai grije insa se poate ascunde.pay attentionhee heemult succes.sa revii q detalii si ce s-a mai intamplat.in speranta ca te-am ajutat q cevabig grin*::*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte moduri::: te priveshte de departe insistent si interesata, dar cand trece pe langa tine nici nu se uita, .se uita q coada ochiului la tine si in kz ca o surprinzi din greseala imediat intoarce privirea si se face k"ploua".are tendinta k atunci cand trece pe langa tine sa iti evite privirea. poate chiar sa se uite in locul opus in care te aflii tu, .isi afce de "lucru"cand trece pe langa tine, de ex se face k umbla pe tel, sau k vb q cineva si k e atenta acolo la discutzie dar ea de fapt q coada ochiului este atenta la tine, .de ex daca ea vb q cineva si tu treci pe langa ea si ii zambeshte persoanei respective inseamna k a bucurat-o faptul ca ai trecut pe acolo si k i-a placut k te-a revazut, uneori se uita la tine si pare confuza.sau alteori se face k nu te observa.incearca sa stai in apropierea ei.sa vezi ce face.ramane sau sta. daca gaseste pretexte si pleaca, poate ca simte ceva pentru tine si nu vrea k o eventuala reactie a ei fata de tine sa o dea de gol. daca ramane poate ashteapta sa faci tu primul pas.ar mai fi o solutie. obishnuieste-o o perioada sa o privesti insistent si sa ii zambesti si sa te aflii in prezenta ei.fie de departe fie de aproape. iar apoi brusc schimbi planul. o ignori k si cum ea nu ar mai exista. ca sa vezi daca o deranjeaza faptul ca tu nu ii mai acorzi atentia de la inceput.ai grije insa sa nu exagerezi.sa nu creada ca ti-ai facut pr intre timp sau k doar te-ai jucat q ea. daca insa nu are nici o reactzie inseamna k ceva ceva tot gandeshte ea. poate ca de fapt in interiorul ei se oftica dar nu se arata.trebuie sa inveti sa ii qnosti reactiile si felul de-a fi.eu de ex. sunt fata si daca cineva incearca sa ma faca geloasa simplu nu ma arat deloc. e atat de usor sa iti maschezi sentimentele... DAR NU SA LE NEGIwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade la glumele tale