| toxinplays748ug a întrebat:

Ce ii pot spune unei fete de care imi place?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te vreau langa mine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti sa i spui orice daca ea nu te place degeaba.

| RAY a răspuns:

Hai cu mine in Kiev sa te fac prințesa mea

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-i complimente!
Sune-i ca-i foarte frumoasa, ca-ti place de ea, ca vrei sa fie prietena ta samd.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scrisoarea a 3-a, cu gesticulatie.

| Goete a răspuns:

Ce intrebare... ii poti spune orice, lectia de la Istorie, ca cerul e albastru, placinta pe care ai mancat-o era rece sau poti minti ce vrei - poti spune orice tampenie sau poti spune ceva logic sau sentimental.
Adica, cu gura ta spui orice vrei, oricui.
Alta intrebare ar fi ca se spun pentru a obtine un anumit efect - dar cum nu suntem roboti, nu este o reteta.

| 1997onur a răspuns:

Adevărul sa-i spui ce simți cu adevărat pentru ia când o vezi când o auzi spune-i adevărul așa cum poți tu așa cum ști tu așa cum ești tu cu adevărat.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Soarele e verde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Dacă chiar ai place o fată, te-ai întreba ce îi poți spune?

Dacă nu știi de ce o placi înseamnă că poate n-o placi ci doar simți ceva pentru ea, atașament sau alte sentimente mai profunde, cam așa funcționează iubirea de fapt, nu exista "de ce iubești?" Pentru că ar însemna să fie condiționată, iar iubirea nu e condiționată laughing

| liliana77any a răspuns:

Hei, gagica!
I love you.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Am bmw

| lickypuss a răspuns:

Salut sunt gay si nu imi place de tine scuze