| alexutza003 a întrebat:

Care este povestea voastra de dragoste pentru cea mai deosebita fundita si de ce considerati ca este cea mai deosebita?(fara sa inventati )

Răspuns Câştigător
| vlad9gabriel a răspuns:

Povestea mea de dragoste e probabil cea mai clasica si numai in locul meu sa nu fi sad
ghiciti ce? sunt idragostit de prietena mea cea mai buna dar, stiti si voi, end of story ca ea nu ma place si...this is allsad sper ca povestile voastre au un final fericit happy

3 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

O iubire la distanta sad Totul a inceput in vara lu' 2009 happy Eram in vacanta la bunici ( acolo unde merg in toate vacantele si in toate weekendurile ) si m-am intalnit cu o prietena, care se ducea sa se intalneasca cu iubitul ei si m-a luat cu ea happy Ei bine, baiatul acela "s-a indragostit" de mine laughing S-a despartit de ea, eu nici nu vroaim sa aud sa fiu cu el happy Nu-mi placea I don't want to see Dar stii, era baiatu' vrut de toate fetele, genu' de bad boy :Xsmug Si...Totul a inceput din 2 pariuri...El cu prietenii lui si eu cu fetele straight face De la pariurile acelea a trecut 1 an si 7 luni si iubirea noastra a crescut in fiecare zi, cu fiecare secunda :X Chiar daca ne despart kilometrii, niciodata nu am incetat sa ne iubim sad:X Nu o sa regret niciodata acel pariu, pentru ca in prezent traiesc cea mai frumoasa poveste de dragoste :X
Funda?batting eyelashes

| Izabelaisa a răspuns:

Ce-a mai deosebita? E la distanta :-J greu ma sa mor eu desi avem 2 ani impreuna il iubesc cu inima cu trup cu suflet cu orice e distanta asta cretina nu poti sa-l pupi sa-l mangai sa te uiti in ochii sa-i exprimi sentimentele pentru proasta asta de distanta poate da bunu-l Dumnezeu si la noi mai mult bine sa fim mai aproape si sa nu se mai bage distanta asta intre noi!
Asta e cel mai sensibila sa traiesti o iubire adevarata la distanta sad ti se rupe sufletusad!

| Optimus7 a răspuns:

Cea mai frumoasa a fost cu o fata mai mare cu 2 ani decat mine. Am facut multe lucruri frumoase impreuna zi de nastere, Pastele, ne apucam sa dansam unul cu celalalt in cele mai nepotivite momente, imbratisari indelungate, ne uitam la filme la mine. Imi placea ca era mai mare decat mine pentru ca era mai despeapta decat mine si aveam multe de invatat de la ea.