| romanita44 a întrebat:

Care este psihologia unui fustangiu? credeti ca un barbat care obisnuieste sa schimbe femeile ca pe ciorapi este instabil emotional? isi cauta perechea? va ramane toata viata un fustangiu?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

De ramas toata viata un fustangiu e greu de spus pentru ca unii se trezesc la realitate altii nu...
Cei care sunt fustangii e foarte posibil sa fie instabili emotional.
De cautat perechea nu o cauta, ei schimba femeiel pentru ca asa le place, nu cauata dragoste, doar se joaca... scopul in general e sa faca sex cu o bunaciune.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzz

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acel om care face asa ceva vrea sa schimbe rulmentii la fiecare ocazie si nu se multumeste cu unul. Pe o parte face bine pentru ca in viata mai ales acum nu mai are sperante mari sa isi gaseasca jumatatea.

| Tiberius a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu: E rezultatul unui stil de viata care a fost impus de voi femeile.In generatia actuala marea majoritatea au fost educate sa cantareasca "iubirea" la kilogram.Mai demult era foarte bine daca vreun papagal venea la voi cu cate un trandafir. Acum nu...acum fata ajunsa in primii ani de liceu trebuie tarata in jeep de n-spe ori in discoteca aia scumpa ca sa fie cat de cat impresionata.E foarte normal ca sa nu vrem sa ne complicam prea mult cu ea. Daca putem i-o tragem si gata.Si voi celelalte care sunteti cat de cat normale si mai aveti putin creier, feminitate si alte cateva chestii "necesare" va mirati ca multi nu vor relatii serioase cu voi? Serios?

| CNP a răspuns:

Depinde...poate este instabil si nu vrea sa fie dezamagit sau poate inca nu a gasit femeia perfecta pentru el.Nu sunt de parere ca un barbat trebuie sa se insoare la 19-20 de ani dar nici cum fac altii, care spun ca nu se insoara pana la 30 sau mai mult.Trebuie sa te si distrezi dar mai trebuie sa si treci peste.Consider ca fiecare etapa a vietii este frumoasa...la inceput cu distractii si dupa o familie, copii.

| jordan210cm a răspuns:

Un fustangiu e opusul unui monogam, deci cum nu se poate schimba un monogam, pentru ca n-am vazut pinguini infideli, asa nu se poate schimba nici un fustangiu!

| romanita44 explică:

Ca o completare...ce atitudine trebuie sa ai fata de el? ma gandesc ca este incorect sa ii dai papucii doar pentru ca ai auzit ca este fustangiu.care este trucul care ii face sa se domoleasca? sau nu e cazul sa fac eu imposibilul.

| romanita44 explică:

Pentru Tiberius: raspunsul tau nu are nicio scuza.majoritatea fetelor ofera urgent in varianta meniu complet ceea ce vreti voi. daca ne-ati considera niste parasute si va deranjeaza acest lucru aveti optiunea de aspune:draga mea, esti o femeie usoara si nu vreau sa ma culc cu tine. vreau o tipa desteapta.si atuci poate ca toate fetele de liceu ar mai invata si ele ceva la scoala nu doar modelulu de prezervativ, de masina, grosimea portofelului si supertehnici de supt p.a. nu e nimic rau sa o sugi laughing dar e foarte rau doar cand stii sa faci doar asta. asa ca la asa cerere asa oferta.voi ne vreti curve si superficiale. chiar vrei sa vii la mine si sa iti cant Schubert la pian? sau vrei sa te duci in club si sa agati urgent pentru servicii urgente? laughing

| Alki a răspuns:

Exista mai multe posibilitati:sa fie un fustangiu si asa sa ramana mereu, sa fi devenit fustangiu in urma unui esec emotional sau sa fie fustangiu si sa se schimbe daca gaseste persoana potrivita pentru el.

| adb a răspuns:

Nu sunt specialist asa ca tot ce imi ramane de facut e sa imi dau cu parerea pentru ca intrebarile imi par interesante.Un barbat care are obiceiul de a-si schimba constant partenerele,dupa parerea mea nu e indeajuns de matur,chiar si la o varsta inaintata.O fata potrivita banuiesc ca i-ar putea schimba acest obicei, poate e naiv sa cred asta, poate nu.