| Alinaalian1234 a întrebat:

De ce femeile cauta un barbat care sa aiba penisul mare?

5 răspunsuri:
| adaanda a răspuns:

Pentru ca altfel nici sa ma platesti nu as ajunge in pat cu eltongue

| splash132 a răspuns:

In vremurile noastre nu mai e de ajuns penisul mare...marimea penisului trebuie sa fie direct proportionala cu portofelul,,, ca daca nu,, mai mult de o aventura de noape nu obtiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru placeri trupesti evident, multe spun ca nu vor dar pana la urma in gandire tot acolo viseaza, in fapt si pentru asta multe insala partenerii, din acest motiv si din cauza celui economic financiar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim_9268, ai uitat ceva! Femeile cauta barbati: cu penisul mare, vila la munte, foarte must cash in portofel. Apropo, glumesc ( in gluma se spune adevarul) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult** ( scuze)