| Vasilica_Miron_1986 a întrebat:

Care face sex mai bine, o femeie mai tanara sau o femeie mai matura? Ce preferati si de ce? Si viceversa.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu prefer un partener cu care sa experimentez sexual in acelasi timp, nu unu ce sa imi vina cu figuri de mare smecher si de cate femei a avut el la viata lui.Nu mi se pare ok nici pentru o femeie, nici pentru un barbat sa aiba o lista lunga de "cuceriri".
Deci nu exista ca ala mai batran e mai bun sau ala mai tanar. Orice om daca vrea, iubeste si incearca poate sa performeze pe plan sexual.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cea matura are experienta iar cea tanara nu are dar e dornica. Prefer matură, o am deja.

| Plato a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca, in zilele noastre, nu e chiar sigur ca cea matura are mai multa experienta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Plato):

Ai facut proba?

| Plato a răspuns (pentru darrio2007):

Te indoiesti ca e asa?

| darrio2007 a răspuns (pentru Plato):

Am destule probe la activ la viata mea. De aici si concluzia.

| Plato a răspuns (pentru darrio2007):

Si eu la fel.

| romeo78 a răspuns:

Vârsta este un basm! Contează dăruirea în acel act sexual!
Prostituate sunt și tinere și în vârstă!
De asemenea, contează cât este de receptivă la nou, la alte poziții, la lucruri noi! Dacă știe să tacă când trebuie, nu pune întrebări de genul: "sunt mai bună decât fosta?", este curată, îngrijită!

| Violleta2022 a răspuns:

O femeie mai matura, deoarece are experienta, stiind ce sa ceara si bineinteels, ce sa ofere.

| Vasilica_Miron_1986 explică (pentru Violleta2022):

Foarte frumos cu ai zis asa este

| SalutCeFaceti a răspuns:

Una mai tanara arata mai bine, o sa incerce toate nebuniile si e mai distractiva in general. Una matura, desi nu e atat de nebunatica sau deschisa, cunoaste toate tehnicile si modalitatile de producere a placerii, totodata va fi mai precauta. Prefer cu tanara. Ar trebui sa te orientezi spre femei/fete de varsta ta. Mai tinere cu maxim 6-7 ani, mai in varsta cu cel mult 5 ani.